Магия ведьм
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


Виды магии, методики, описание, ритуалы, обсуждения. Любовные привороты. Обсуждение приворотов, обмен опытом.
 
ФорумПоследние изображенияПоискРегистрацияВход

 

 БЕЛЫЙ ПРИВОРОТ

Перейти вниз 
АвторСообщение
ЖЕНЯ




Сообщения : 1
Дата регистрации : 2011-11-26

БЕЛЫЙ ПРИВОРОТ Empty
СообщениеТема: БЕЛЫЙ ПРИВОРОТ   БЕЛЫЙ ПРИВОРОТ Empty26/11/2011, 21:03

добрий день! я Євгеній Анатолійович. Звертаюсь до вас за допомогою, від мене пішла кохана людина. Разом ми пробули майже 2 роки, кохання було взаємне. кожний ранок коли ми прокидалися разом говорили як кохаем один одного. безліч раз заводили розмову про весілля про дітей, ініціатором цих розмов була Катя. Згодом ми вирішили одружиться, з батьками про це говорили, ніхто не був проти. але 2 місяця назад я почав помічать що Катя, поводиться не так як завжди. в неї пропадав настрій без причини, на питання що трапилось вона нічого не говорила. І через деякій час сказала що нам треба розійтись, Для мене це був великий шок. а ще через деякій час я взнав що вона закохана вже в іншу людину.
я дуже сильно кохаю Катю, і ще сильніше хочу її повернуть. і я не знаю чи правильно я роблю що звертаюсь до вас з таким проханням.
якщо ви можете мені допомогти і це не зашкодить моїй коханій людині. будь-ласка допоможіть
Вернуться к началу Перейти вниз
 
БЕЛЫЙ ПРИВОРОТ
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Белый приворот
» Черный приворот
» Черный приворот
» Приворот любимого
» Cильный приворот

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Магия ведьм :: Любовная магия-
Перейти: